پرش لینک ها

خرید خانه شرایطی

خرید خانه شرایطی ، تا به حال به عمق مفهوم واژه ی خانه فکر کرده اید ؟ اینکه این مکان چه اهمیت بالایی دارد و چه نقش بزرگی را در زندگی همه ی ما انسان ها ایفا میکند . به نظر شما چرا خانه یا مسکن انقدر مهم است ؟ چرا افراد آواره در حسرت یک سقف بالای سرشان هستند و یا افراد مستاجر تلاش میکنند به سرعت از اجاره نشینی فرار کرده  صاحب خانه شوند ؟

بهترین تعریف برای خانه در یک واژه خلاصه میشود : پناهگاه . خانه جایی است که خانواده می توانند دور هم جمع شوند و از همه نگرانی های دنیای بیرون فرار کنند . یک پناهگاه امن و یک منطقه ی آسایش و آرامش که در آن همه احساس راحتی و امنیت می کنند تا در مورد هر چیزی و همه چیز صحبت کنند .

یک جای عالی برای ساختن خاطرات خوب در کنار خانواده دوستان و یک فضای شخصی و یک حریم خصوصی که فقط متعلق به ساکن آن است . اما متاسفانه این روزها در کشور ما داشتن یک خانه ی مناسب برای خیلی از افراد تبدیل به آرزو و رویا شده است . چرا که با این حجم از گرانی ها و تورم و افزایش روز افزون قیمت مسکن ، این موضوع برای برخی تبدیل به یک اتفاق  غیر ممکن شده است .

زندگی در آپارتمانی با پنجره های دل باز ، با یک ویوی چشم نواز ، شاید بسیار بدیهی و عادی باشد اما برای میلیون‌ ها خانواده آواره ، یا برای افراد مستاجر که باید سالانه هزینه های بسیار هنگفتی را به مالک پرداخت کنند چندان هم امر عادی و بدیهی نیست .

چه بسا یک اتفاق سخت و پر هزینه است . به ویژه در این روزها نا به سامان مملکت که هر فردی به نوعی با مشکلات بزرگ و کوچک خود دسته و پنجه نرم میکند . اما راه حل این مشکل چیست ؟ افرادی که میخواهند صاحب خانه شوند باید چگونه و از چه طریقی خانه بخرند ؟ پاسخ ساده است : خرید خانه شرایطی . همراه ما باشید تا در ادامه بهتر در این باره توضیح دهیم .

خرید خانه شرایطی
خرید خانه شرایطی

خرید آپارتمان شرایطی

خرید آپارتمان شرایطی ، اجازه دهید با یک تعریف کلی شروع کنیم . خرید آپارتمان شرایطی و استفاده از طرح های اقساطی یکی از بهترین گزینه ها برای خرید است که در آن مبلغ مورد نظر ، نه به طور کامل و نه یک جا ، بلکه در طول مدت زمان معین شده به صورت جزئی پرداخت میشود . خرید اقساطی یک روش عالی برای افرادی است که پول کافی برای خرید یک کالا یا خانه را ندارند . اما با محاسبه ی دریافتی ها و دستمزد ماهانه ای که دارند میتوانند در چند ماه متوالی یا مدت زمان مشخص شده ای آن مبلغ را در چند نوبت جداگانه پرداخت کنند .

یکی از ویژگی های خوب این روش ، این است که شما حتی قبل از پرداخت کامل مبلغ صاحب خانه میشوید . این نوع پرداخت زمانی کمک می کند که پس انداز شما برای خرید چنین موارد گرانی مثل آپارتمان کافی نباشد ، اما درآمد ثابتی وجود دارد ، به همین دلیل می توانید پرداخت بدهی را در طول زمان طولانی کنید و به صورت ماهیانه از درامد ثابت خود بخشی را به اقساط اختصاص دهید .

خرید مسکن از طریق اقساط میتواند روش های متفاوتی داشته باشد اما اصلی ترین راه استفاده از وام های مسکن است که روی سند خانه تعلق میگیرد .  گاهی ممکن است افراد به دلیل بهره های اقساط بانک ها به سراغ وام های دیگر از ارگان ها و ادارات دیگر بروند . و ارزش املاک به قسمت های مساوی تقسیم شده و باید به طور منظم و ترجیحا بدون تاخیر پرداخت شود . اما در مورد بانک های کشور ، این اقساط همراه با بهره و سود مشخصی باید پرداخت شوند . فراموش نکنید که شرایط اقساط توسط هر وام دهنده یا بانک به طور مستقل تعیین می شود .

خرید خانه شرایطی در تهران

خرید خانه شرایطی در تهران ، برای درخواست وام مسکن و طرح های اقساط از بانک ها شما نیاز به مدارک کاملی از میزان درآمد ماهانه دارید و نیاز به یک یا چند ضامن معتبر دارید که ضمانت شما را بر عهده بگیرند و بانک به اعتبار آنها به شما وام دهد . بنابراین یک گواهی درآمد برای صدور وام مسکن میخواهید .

خرید اقساطی خانه با پرداخت پول بیشتر از قیمت فعلی مجاز است . اما قرارداد یا قولنامه نباید بر این اساس باشد که در صورت تأخیر در پرداخت مبلغی اضافی در مقابل این تأخیر بپردازد ، زیرا این رباء خالص است .

اما فروش اقساطی با قیمت بالاتر از قیمت نقدی مجاز می باشد . احکام شرعی این معامله را تایید می کند و فواید زیادی در این رویه برای مردم دارد . چرا که افراد زیادی در جامعه توانایی خرید مسکن به صورت نقدی را ندارند و با تورم و گرانی که این روزها گریبان مردم را گرفته است پرداخت هزینه های هنگفت و میلیاردی کار هر کسی نیست .

به همین دلیل است که امروزه خرید خانه شرایطی در تهران و شهرهای دیگر ایران یک گزینه ی خوب برای خانه دار شدن افراد به ویژه جوانان است . البته نکته ای که در این وجود دارد و نباید آن را فراموش کنید این است که خرید از دم قسط خانه کمی غیر ممکن است مگر در شرایط ساختمان های پیش فروش شده . اما اگر میخواهید یک خانه ی تکمیل شده و آماده خریداری کنید باید بخشی از مبلغ را در ابتدای معامله به صاحب ملک بپردازید .

خرید خانه شرایطی
خرید خانه شرایطی

خرید خانه از دم قسط تهران 1401

خرید خانه از دم قسط تهران 1401 ، همه میدانیم که در حال حاضر داشتن خانه یکی از نیازهای اساسی انسان می باشد و لازمه ی تشکیل زندگی برای همه ی جوانان است . متاسفانه با توجه به گرانی های اخیر در خصوص بازار املاک شما نمی توانید در مدت زمان کوتاهی یک خانه ی مناسب پیدا کنید که با بودجه ی شما هم خوانی داشته باشد و یا به دل شما بنشیند . بنابراین قبل از هر اقدامی باید با تحقیق و بررسی های کافی در این زمینه ، اطلاعات کافی را کسب کنید و سپس اقدام به خرید خانه کنید .

یکی از راه های ساده ی خانه دار شدن در ایران خرید خانه از دم قسط تهران 1401 و پروژه های امسال است که در حال ساخت هستند یا قرار است استارت بخورند . اما پیش فروش و پیش خرید آپارتمان های در حال ساخت پیچیدگی‌ های زیادی دارد . در این خصوص به عنوان خریدار باید همه چیز را با شفافیت کامل متوجه شوید و با آگاهی کامل جلو روید تا بعدا به مشکلی برنخورید .

براساس قانون پیش‌ فروش آپارتمان باید چند نکته ی مهم را در نظر بگیرید . اولین نکته مربوط به مشخصات و مالکیت پیش ‌فروشنده است که باید حتما مشخص باشد . فراموش نکنید که تنظیم قرارداد پیش ‌فروش آپارتمان باید در دفاتر اسناد رسمی انجام شود تا از هرگونه جعل و کلاهبرداری جلوگیری شود .

جزئیات ملک شامل متراژ، امکانات ، موقعیت مکانی ، پارکینگ و انباری، مصالح به کار رفته ، نمای بیرونی ، تعداد طبقات و واحدها و … باید به صورت شفاف در مدارک مربوطه درج شود . زمان تحویل و میزان خسارات احتمالی در صورت عمل نکردن به تعهدات نیزباید  به طور کامل مشخص باشد.

هلدینگ ساختمانی کیان اولین و برترین برند ساخاتمانی در زمینه فروش خانه بصورت شرایطی در کشور می باشد . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۹۲۳۳۴۸۴۰۹۶ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید .

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.