پرش لینک ها

خرید خانه از دم قسط

خرید خانه از دم قسط ؛ در مطالب گذشته خواندیم که به دلیل نوسانات عجیب و غریب قیمت مسکن و آپارتمان و بازار آشفته ای که برای املاک به وجود آمده است خرید خانه و صاحب ملک شدن کاری غیر ممکن شده است و برای قشر ضعیف و متوسط جامعه یک آرزوی دست نیافتنی .

اما خوشبختانه شرکت های دولتی و خصوصی راه حال هایی را برای صاحب خانه شدن قشر کم بضاعت جامعه نیز ، پیش رو گذاشته اند .

با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و درآمد کم اقشار مختلف در کنار گران شدن املاک ، بسیاری از افرادی که به دنبال خرید خانه هستند ، ترجیح می‌دهند تا یک آپارتمان وام‌ دار انتخاب کنند و به سراغ خانه های ارزان و قسطی بروند .

خانه هایی که اقساط بلند مدت دارند ویژگی ها و پوئن های مثبت زیادی دارند که افراد را ترغیب به این کار میکند .

یکی از این راه حل های طرح ملی مسکن و خانه های مسکن مهر بود که از چند سال پیش به شدت رشد داشت و افراد زیادی را صاحب خانه کرد . در طرح ملی مسکن اقساطی برای اقشار کم‌ درآمد جامعه هم پیش بینی شد که بتوانند به صورت قدرالسهمی ورود داشته باشند .

به دلیل شرایط راحت تر خرید خانه از دم قسط و شرایط پرداخت اقساط طی سال های گذشته تقاضا برای خرید آپارتمان های مسکونی وام دار رو به افزایش بوده است .

هر ساله پروژه هایی که توسط دولت یا شرکت های خصوصی استارت میخورند ، سامانه ای را برای ثبت نام مردم در نظر میگیرند و افراد میتوانند از طریق آن ها ثبت نام کرده و برای خرید خانه اقدام میکنند .

این شرکت ها با درک نیاز متقاضیان خرید مسکن ، به فروش اقساطی آپارتمان مسکونی با شرایط پرداخت آسان ، مپردازند .برای خرید خانه شرایطی و اطلاع از شرایط آن می توانید با کارشناسان ما در کیان سازه تماس بگیرید .

خرید خانه از دم قسط
خرید خانه از دم قسط

 

خرید خانه اقساطی در چیتگر

یکی از بهترین مناطق برای خرید خانه منطقه ی چیتگر میباشد . البته قیمت منطقه ی چیتگر نسبت به دیگر مناطق ممکن است کمی بالاتر باشد اما نگران نباشید چرا که شما از طریق فرصت پیش ‌فروش آپارتمان در این منطقه می ‌توانید یک سرمایه‌ گذاری بلند مدت و آینده‌ دار داشته باشید .

این مکان یکی از بزرگ‌ ترین محله ‌های شهر تهران است که از 4 جهت جغرافیایی به چندین بزرگراه و اتوبان بزرگ تهران دسترسی دارد .

از طرفی وجود جاذبه‌ های گردشگری معروفی مثل پارک جنگلی ، دریاچه مصنوعی شهدای خلیج ‌فارس ، باملند ، مرکز خرید طوبی ، ایران مال ، تهران مال ، باغ گیاه ‌شناسی و پارک آبی یا اُپارک نیز به اهمیت بالای این منطقه کمک بیشتری کرده است .

اما علاوه بر همه ی این ها یکی از مهم ترین دلایلی که باعث میشود بدون داشتن مبلغ کافی افراد به خرید خانه اقساطی در چیتگر روی آوردند طراحی‌ های مدرن نماهای بیرونی و داخلی خانه ‌های موجود در منطقه است.

خرید خانه از طریق وام و اقساط  چند مزیت کلیدی و مهم دارد . برای مثال در این حالت خریدار پس از خرید خانه ی وام دار می‌ تواند به مرور زمان وام‌ های ملک خریداری شده را تسویه نماید.

خرید خانه اقساطی در چیتگر
خرید خانه اقساطی در چیتگر

 

خرید خانه اقساطی در پرند

یکی از مناطق ارزان قیمتی که میتوانید برای خرید خانه به آن جا مراجعه داشته باشید پرند است . بسیاری از افراد در تهران ترجیح می ‌دهند تا از املاک وام ‌دار با اقساط بلند مدت بجای رهن و اجاره ی آپارتمان استفاده کنند. فرد با خود فکر میکند که قرار است طی سال ها اجاره خانه پرداخت کند و هر ساله این مبلغ اضافه شود .

اما با خرید خانه اقساطی در پرند میتواند همان مبلغی که به صاحب خانه پرداخت میکند را به عنوان قسط به بانک یا فروشنده پرداخت کند و بعد از مدت زمان معینی خودش صاحب ملک شود . پس راه حل خوبی است .

خرید خانه از طریق پرداخت نقدی  مستلزم داشتن کل پول یا با نرخی بالاتر از 50 درصد قیمت آپارتمان است تا از مزایای خرید نقدی بر خلاف حق بیمه یا خرید اقساطی برخوردار شوید.

متاسفانه با گرانی های اخیر این روش برای همه مقدور نیست . پس خرید خانه های اقساطی بهترین گزینه های پیش رو برای قشر ضعیف تر است .

البته یکی از مهم ترین نکاتی که در این روش وجود دارد تحویل خانه است . در خرید نقدی شما همان لحظه بعد از تسویه و سند زدن میتوانید در خانه ی خود سکونت داشته باشید اما در برخی پروژه های پیش فروش خانه ، باید تا تکمیل و آماده شدن خانه صبر داشته باشید و منتظر بمانید .

خرید خانه اقساطی در پرند
خرید خانه اقساطی در پرند

 

خرید خانه قسطی در تهران

برای خرید ملک بهتر است به سراغ مناطقی بروید که جای پیشرفت زیادی دارد و برای سرمایه گذاری آینده دار مناسب تر است . در سال های اخیر پروژه های مسکونی، تجاری، اداری و تفریحی بسیاری در منطقه ی چیتگر ساخته شده است که باعث شده است افراد زیادی تمایل داشته باشند در این منطقه سرمایه گذاری کنند .

افرادی که به دنبال خرید خانه قسطی در تهران هستند میتوانند برای سرمایه گذاری یا سکونت به منطقه ی چیتگر فکر کنند . پروژه های ساختمان سازی زیادی واحدهای خود را پیش فروش میکنند و با قیمت های باور نکردنی در اختیار مشتریان قرار میدهند .

این روزها این ناحیه به یکی از مناطق پرطرفدار تهران تبدیل شده است و خرید و فروش املاک آن با استقبال خوبی روبرو شده است . بسیاری از آپارتمان  های تازه ساخت یا در حال ساخت با متراژ های کوچک ، قیمت هایی مناسب و البته شرایط اقساطی وجود دارند که شما می توانید آن ها را تهیه کنید.

خوشبختانه با وجود پروژه های ساختمان سازی که پیش فروش میشوند و شرایط قسط های طولانی مدت با مبالغ کم را برای سرمایه گذاری افراد آماده سازی میکنند ، باعث شده که اقشار ضعیف تر جامعه نیز به خانه دار شدن امیدوار شوند .

برای اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه ها میتوانید با کارشناسان املاک در ارتباط باشید و یا از طریق سایت های مربوطه اقدام کنید .

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.