پرش لینک ها

خرید خانه از دم قسط در تهران

خرید خانه از دم قسط در تهران ؛ وجود یک سقف و سر پناه از همان ابتدا برای بشر ضروری و واجب بوده است . جایی که بتوان با خیال راحت لوازم شخصی را در آن جا داد و یک فضای آرامش بخش که بعد از یک روز پر از چالش و پر کار ، به آن پناه برد و خستگی ها را از خود دور کرد . در سال های گذشته شاید تهیه یا ساخت یک خانه کار ساختی نبود و در روستا ها افراد برای خود گوشه ای را در نظر گرفته و با کاه و گل و تنه ی درختان برای خود خانه میساختند اما با رواج شهر نشینی و افزایش جمعیت این نوع خانه ها در همان روستاها ماندند و الان شاید یک نوستالژی شیرین باشند .

در شهر های بزرگ امروزی مثل تهران ، خانه خریدن یا خانه ساختن تبدیل به یک آرزو شده است . گرانی های غیر قابل کنترل این روزها موجب شده است جوانان فکر کنند دیگر هرگز صاحب خانه نمیشوند و باید تا آخر عمر در خانه های اجاره ای روزگار بگذرانند .

اما نباید تا این حد نا امید بود . یکی از بهترین راه حل ها که در این دوره میتوان با کمک آن صاحب خانه شد ، استفاده از شرایط اقساطی است .

خرید خانه از دم قسط در تهران از طریق وام یا قسط بندی مبلغ خانه ، میتوان خانه خرید گرچه خیلی سخت و دور از ذهن به نظر میرسد اما هیچ کاری نشد ندارد . یکی از راه های بسیار مرسومی که میتواند خرید خانه را ساده کند درخواست وام مسکن از بانک مسکن است.

بل از هر کاری بهتر است به دنبال خانه ای مناسب و ارزان قیمت باشید . سپس به دنبال کارهای بانکی و دریافت وام بروید .

برای دریافت وام مسکن باید طبق منطقه ای که هستید ، برآورد کنید و بپرسید که برای خانه ی مورد نظر چه مبلغی به عنوان وام تعلق میگیرد . سپس نقدینگی خود را محاسبه کنید .

با صاحب ملک صحبت کنید و شرایط خود را توضیح دهید . اگر با شرایط شما و زمانی که ممکن است برای دریافت مبلغ وام طول بکشد مشکلی نداشت یک قولنامه ی کتبی بنویسید و با پرداخت مبلغی به عنوان بیعانه ، خانه را برای خود نگهدارید تا فروش نرود .

سپس به دنبال کارهای بانکی بروید .

دریافت وام مسکن از بانک مراحل زیادی دارد که بهتر است برای جلوگیری از اتلاف وقت ، روز اول تمام مدارک مورد نیاز را بپرسید و هر چه که لازم است را تهیه کنید . تا هر بار با مراجعه به بانک با مانع جدیدی رو به رو نشوید .

شاید یکی از سخت ترین مراحل در دریافت وام ارائه ی ضامن باشد. متاسفانه این روزها به دلیل مشکلات فراوانی که ممکن است برای فرد ضمانت کننده پیش بیاید ، کارمندان دولتی چندان تمایلی برای ضامن شدن ندارند .

در هر صورت شما باید طبق مبلغی که به عنوان وام دریافت خواهید کرد ، باید کارمند های دولتی برای ضامن به بانک ببرید . مدارک ضامن را در اختیار بانک قرار دهید و بعد از مراحل اداری و تکمیل تمام مدارک وام را دریافت و خانه را سند بزنید .

برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز میتوانید با کارشناسان ما در کیان سازه ارتباط باشید و مشورت بگیرید .

خرید خانه از دم قسط در تهران
خرید خانه از دم قسط در تهران

 

خرید خانه قسطی در پرند

تا جایی که شاهد آن هستیم بازار فعلی مسکن یکی از رقابتی ترین بازارهای چند دهه اخیر است ، خانه هایی با قیمت های بی سابقه و خیلی بالا و موجودی کم مردم که باعث شده است مردم دیگر امیدی به خانه دار شدن نداشته باشند .

اما خوشبختانه راه حل های بهتری هم وجود دارد که با مبالغ کمتر و اقساط طولانی مدت میتواند شما را به آرزوی خود برساند .

یکی دیگر از روش های مرسوم خرید خانه مراجعه به مناطق حاشیه ی تهران است . مناطقی مانند اندیشه ، پردیس ، پرند و … که نسبت به مرکز تهران قیمت های کمتری دارند و یا پروژه های مسکن مهر در آن ها اجرا شده است .

البته که خرید خانه قسطی در پرند به دلیل موقعیت مکانی و محل قرارگیری این منطقه اهمیت زیادی دارد. این شهر کوچک  نزدیک به فرودگاه بین المللی امام خمینی و شهرک صنعتی پرند و پارک های فناوری است ، به همین دلیل افراد زیادی تمایل نشان میدهند تا در پرند خانه بخرند و حتی به طور دائم در این منطقه سکونت داشته باشند .

پرند کلا 7 فاز دارند که فازهای صفر تا 3 از خانه های شخصی ساز تشکیل شده است . یعنی افرادی که این خانه ها را ساخته اند شخصی یا شرکت های خصوصی بوده اند . در فاز های دیگر این منطقه واحد های مسکن مهر یا خانه های ساخت دولت قرار دارد .

برای خرید خانه در پرند میتوانید از مشاورین املاک خود منطقه ی پرند و سایت های ثبت نام مسکن مهر اقدام کنید .

خرید خانه قسطی در پرند
خرید خانه قسطی در پرند

ثبت نام خانه اقساط

همانطور که همگی متوجه آن هستیم در سال های اخیر متاسفانه بازار مسکن، بازار پرتلاطمی داشته است و شرایط به قدری سخت شده است که بازنده ی اصلی مانند همیشه مردم بوده اند . رشد قیمت های مسکن در تمام مناطق به ویژه شهر بزرگ تهران به گونه ای پیش رفته است که با سطح درآمد خانوارها هیچ سنخیتی نداشته است و عملا خرید خانه برا قشر های ضعیف غیر ممکن شده است . و قدرت خرید برای همه به شکل عجیبی کاهش پیدا کرده و مردم حتی در مواقعی از هزینه های اجاره و مستاجر نشینی نیز بر نمی آیند .

خرید خانه به یک فرایند دلهره آور و چالش برانگیز تبدیل شده است . طوری که گران ترین خرید زندگی همه محسوب میشود .

هر یک از ما برنامه ‌ها، اولویت ‌ها و ایده‌ هایی داریم که همگی به روش های انتخابی برای خرید خانه بستگی دارد . شاید راه حل ها برای خانه دار شدن متفاوت باشد اما هدف یکی است . همه میخواهند از این استرس خلاص شوند . اما در این شرایط سخت و بازار آشفته ی مسکن چگونه میتوان صاحب خانه شد؟

ثبت نام خانه اقساط برای خرید خانه در مسکن مهر و پروژه های دولتی یکی از همین روش های آسان است که میتواند رویای شما را تحقق بخشد .

ثبت نام در این سایت ها کاملا رایگان است و  افرادی با شرایط خاص میتوانند در این پروژه ها شرکت کنند . برای مثال یکی از این فیلتر ها خانه اولی بودن برای زوج های جوان است . یعنی از قبل خانه ای به اسم نداشته باشید .

شاید خرید خانه این روزها به یک اتفاق غیر ممکن تبدیل شده است اما با کمی تحقیق و بررسی در مناطقی که قیمت های کمتری دارند میتوانید با وام و اقساط خود را صاحبخانه کنید پس نگران نباشید .

ثبت نام خانه اقساط
ثبت نام خانه اقساط

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.